759 999
Ušetříte až -24%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB215603

Hledáte kabelku, která se výborně hodí k vašim šatům? Nebo si potřebujete jen někam odběhnout, přehodit kabelku přes rameno s klíči, rtěnkou, peněženkou a mobilem, ale očekáváte, že kabelka bude zároveň i stylová? Tato moderní a ručně dělaná dámská kabelka přes rameno bude pro vás tou správnou volbou. Velká kabelka černobílé barvy se sejde na každou příležitost.

Ozvláštňuje ji i černá aplikace v podobě třásní. Stylová kabelka přes rameno ze syntetické rafie absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Délka černých ramínek je vhodná na prověšení přes rameno nebo přes kříž těla a jejich praktičnost umocňuje i to, že jsou odepínací.

Rozměry kabelky přes rameno 35x16x35 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka ze syntetické rafie dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Category Batohy
Gender:Female
Původ:Spain
Rozměry produktu:35*16*35 cm
Material:Sinthetic Raphia

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...