1 129 1 499
Ušetříte až -24%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB085623FX

Jdete si užít slunce a vodu na pláž, a proto potřebujete tašku, do které se vám vejde spousta věcí, a bude pěkná a stylová zároveň? Tato moderní a ručně dělaná dámská taška batohového střihu bude pro vás tou správnou volbou. Díky nepromokavému materiálu je praktická do každého počasí. Fuchsiová taška má na sobě ozdobné lemování v podobě stříbrných třásní, které jsou toto léto velmi moderní.

Stylová plážová taška z nepromokavého materiálu absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Fuchsiové ramínka převěsit přes záda jako klasický batoh a vaše ruce zůstanou volné. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made taška z nepromokavého materiálu dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...