1 129 1 889
Ušetříte až -40%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB338605G

Chodíte do školy a potřebujete odnést denně několik knih nebo se chystáte na výlet a chcete se sbalit, ale kabelka vám nestačí? Pak bude pro vás moderní a ručně dělaný dámský batoh z nylonu pro vás tou správnou volbou. Tento šedý batoh je kvalitně prošívaný a vpředu má malou kapsičku, do které si můžete uložit doklady.

Stylový batoh absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Batoh není jen praktický, ale šetří vaši páteř a díky němu bude váha rovnoměrně rozložena po celém těle.

Rozměry praktického batohu 30*12*38 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tento hand made batoh dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...