939 1 599
Ušetříte až -41%
Litujeme, produkt momentálně není skladem

Trendový batoh se dnes nosí! Tento moderní a ručně dělaný dámský batoh z nepromokavého materiálu bude pro vás tou správnou volbou. Černý batoh je kvalitně prošívaný a kromě toho, že budete mít volné ruce, což je nesmírně praktické, batoh na zádech je prostě cool.

Stylový batoh absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Batoh není jen praktický, ale šetří i vaši páteř a díky němu bude váha rovnoměrně rozložena po celém těle. Špagetová ramínka, která drží celý batoh, zároveň vypadají na vašich zádech dekorační.

Rozměry praktického batohu 34*12*34 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tento hand made batoh dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Category Batohy
Gender:Female
Původ:Spain
Rozměry produktu:34*12*34 cm
Material:PU

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...