335601 kbas batoh
1 289 1 699
Ušetříte až -24%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB335601

Chodíte do školy a potřebujete odnést denně několik knih nebo se chystáte na výlet a chcete se sbalit, ale taška vám nestačí? Pak bude pro vás moderní a ručně dělaný pánský batoh z nepromokavého materiálu pro vás tou správnou volbou. Tento šedý batoh je kvalitně prošívaný a vpředu má kapsu, do kterého si můžete dát věci, které chcete mít vždy po ruce.

Stylový batoh absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Batoh není jen praktický, ale šetří vaši páteř a díky němu bude váha rovnoměrně rozložena po celém těle.

Rozměry praktického batohu 30*15*40 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každý muž bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tento hand made batoh dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Category Batohy
Gender:Male
Původ:Spain
Rozměry produktu:30*15*40 cm
Material:PU

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...