569 729
Ušetříte až -21%
Litujeme, produkt momentálně není skladem

Jdete si užít slunce a vodu na pláž, a proto potřebujete tašku, do které se vám vejde spousta věcí, a bude pěkná a stylová zároveň? Tato moderní a ručně dělaná dámská nylonová taška bude pro vás tou správnou volbou. Její velikost a vzor jsou naprosto dokonalé! Vejde se vám do ní všechno a květinový potisk je na plážové tašce velmi vkusná.

Jelikož je nepromokavá, můžete ji využít i během letních bouřek. Stylová béžová plážová taška z nylonu absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Délka bílých ramínek je vhodná na prověšení přes rameno.

Rozměry nylonové tašky 55x22x38 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made taška z nylonu dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Kategorie Plážové tašky
Pohlaví:Female
Původ:Spain
Rozměry:55*22*38 cm
Material:PVC

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...