939 1 699
Ušetříte až -44%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB272601BE

Chladní dny už přišli a vy se třesete zimou? Nemusíte se bát, máme pro vás moderní a ručně dělaný set šálu a čepice z bavlny. Tento béžový set je huňatý, zahřeje vás a protože jsou ze stejné barvy i látky, budete vypadat krásně sladěně. Béžový set nejvíce sluší černovláskám.

Stylová šála a čepice absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Bavlna je velmi oblíbený materiál právě proto, že je pro naši pokožku příjemná. Je to vzdušný a přírodní materiál.

Rozměry praktického setu jsou univerzální, takže vám zaručeně padne jako ulitý. Díky špičkové evropské kvalitě má tento hand made set šálu a čepice dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let. Dejte zimě sbohem!

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...