529 709
Ušetříte až -25%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB085622AZ

Chystáte se na ples a potřebujete kabelku, která se výborně hodí k vašim šatům? Nebo si potřebujete jen někam odběhnout, chytit do ruky kabelku s klíči, rtěnkou, peněženkou a mobilem, ale očekáváte, že kabelka bude zároveň i elegantní? Toto moderní a ručně dělané psaníčko bude pro vás tou správnou volbou.

Elegantní kabelka modré barvy se hodí na situace, při kterých chcete vypadat jako dáma. Jelikož je nepromokavá, je velmi praktická. Stylové psaníčko z nepromokavého materiálu absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost.

Kabelka má ozdobné lemování v podobě stříbrných třásní. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka z nepromokavého materiálu dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...