849 1 109
Ušetříte až -23%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB156603TA

Jdete si užít slunce a vodu na pláž, a proto potřebujete tašku, do které se vám vejde spousta věcí, a bude pěkná a stylová zároveň? Chcete být připraveny na letní bouřky a hledáte nepromokavou tašku? Tato moderní a ručně dělaná dámská taška z plátna a nepromokavého materiálu bude pro vás tou správnou volbou. Její velikost a vzor jsou naprosto dokonalé!

Aztécký vzor spolu s oranžovou barvou rozjasní každý váš den. Stylová plážová taška z plátna a nepromokavého materiálu absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Délka pevných ramínek také s aztéckým vzorem je vhodná na prověšení přes rameno.

Rozměry tašky z plátna a nepromokavého materiálu 52x19x38 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made taška z plátna a nepromokavého materiálu dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Category Plážové tašky
Gender:Female
Původ:Španělsko
Rozměry produktu:52*19*38 cm
Material:PVC

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...