1 129 1 489
Ušetříte až -24%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB320504

Chystáte se k vodě či v létě do města a potřebujete tašku, do které se vám vejde spousta věcí, bude měkká, poddajná a zároveň i stylová? Tato moderní a ručně dělaná dámská plátěná taška bude pro vás tou správnou volbou. Šedá taška s potiskem a s bílými pruhy je vhodná na každý den. Stylová taška z plátna absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas.

Délka kožených ramínek je vhodná na prověšení přes rameno. Rozměry plátěné tašky jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka z plátna dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Category Plátěné tašky
Gender:Female
Původ:Spain
Rozměry produktu:40*10*44 cm
Material:Canvas

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...