335609 g kbas panska taska
819 1 099
Ušetříte až -25%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB335609G

Tašky už dávno nejsou výsostně ženskou záležitostí. I pánové si potřebují do něčeho sbalit peněženku či doklady. Tato moderní a ručně dělaná pánská taška bude pro vás tou správnou volbou. Šedou tašku si nebudete vědět vynachválit. Stylová taška z nylonu absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas.

Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Taška má dlouhé poutko, které si pánové mohou volně přehodit přes tělo. Zapínání na zip bude vaše cennosti chránit uvnitř. Do přední kapsy si můžete uložit mobil či klíče. Upravený muž je sexy muž, proto si pořiďte tuto luxusní tašku a dejte dámám najevo, že vám záleží na tom, jak vypadáte.

Rozměry elegantní tašky přes rameno pro pány 18*7*22 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každý muž bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made taška z nylonu dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Category Pánské tašky
Gender:Male
Původ:Spain
Rozměry produktu:18*7*22 cm
Material:Nylon

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...