549 729
Ušetříte až -24%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB085617TA

Rtěnky, malé zrcátko, oční stíny, náušnice, prsteny... prohrabávate se v nich a uvažujete, kam to všechno dáte? Tato moderní, něžná a ručně dělaná dámská kosmetická taštička bude pro vás tou správnou volbou. Kosmetická taštička na drobnosti má na sobě oranžový aztécký vzor a díky uzavírání na zip budou vaše cennosti uvnitř chráněné. Stylová taštička na drobnosti z plátna absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas.

Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Rozměry taštičky z plátna 25x3x17 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na všechny drobnosti, které si potřebujete uložit na jedno místo. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kosmetická taštička z plátna dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...