319 429
Ušetříte až -25%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB064603

Klobouk je nesmírně potřebná věc, protože slouží jako pokrývka hlavy, která ji chrání před ostrými slunečními paprsky. Tento stylový moderní doplněk pro muže i ženy dotvoří zbytek vašeho outfitu. Klobouk ze syntetické rafie je vyhotoven ve více barvách, přičemž krémový vrch a černý lem zůstávají při všech stejné. Ručně dělaný unisex klobouk se stane vaším neoddělitelným přítelem během slunečných dnů.

Úpal od nynějška nebude mít šanci a navíc, nemusíte přemýšlet, jaký účes si uděláte. Stylový klobouk ze syntetické rafie absolutně splňuje filozofii výrobce Kbas. Všechny produkty poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Díky špičkové evropské kvalitě má tento hand made klobouk ze syntetické rafie pro muže i ženy dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek a produktů na pláž dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...