809 1 079
Ušetříte až -25%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB215612M

Máte rádi slaměné tašky, protože jsou přírodní a kvalitní? Očekáváte, že ta vaše bude i praktická a trendy? Tato moderní a ručně dělaná dámská taška ze sušené rafie a plátna bude pro vás tou správnou volbou. Boky tašky jsou hnědé barvy a tělo tašky má na sobě potisk zebry.

Stylová slaměná taška ze sušené rafie a plátna absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Černé rukojeti jsou vhodné pro uchopení do rukou, ale můžete si je i převěsit přes rameno jako kabelku.

Rozměry tašky ze sušené rafie a plátna jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made taška ze sušené rafie a plátna dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Category Slaměné tašky
Gender:Female
Původ:Spain
Material:Sinthetic Raphia

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...