719 939
Ušetříte až -23%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB255601TU

Máte rádi slaměné tašky, protože jsou přírodní a kvalitní? Očekáváte, že ta vaše bude i praktická a trendy? Tato moderní a ručně dělaná dámská taška ze sušené slámy bude pro vás tou správnou volbou. Spodek tašky je přírodní barvy a je pletený. Po okrajích je černý lem a taška je tyrkysové barvy poseté flitry.

Stylová slaměná taška ze sušené slámy absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Černé rukojeti jsou dostatečně dlouhé na prověšení přes rameno.

Rozměry tašky ze sušené slámy 42x15x29 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made taška ze sušené slámy dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Category Slaměné tašky
Gender:Female
Původ:Spain
Rozměry produktu:42*15*29 cm
Material:Sinthetic Raphia

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...