489 639
Ušetříte až -23%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB112610RP

Chystáte se na ples a potřebujete kabelku, která se výborně hodí k vašim šatům? Nebo si potřebujete jen někam odběhnout, chytit do ruky kabelku s klíči, rtěnkou, peněženkou a mobilem, ale očekáváte, že kabelka bude zároveň i elegantní? Toto moderní, něžné a ručně dělané psaníčko přes rameno bude pro vás tou správnou volbou.

Plesová kabelka růžové barvy se hodí na slavnostní příležitosti. Stylová plesová kabelka ze syntetické rafie absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Kabelka má i krátké ramínko, ale stvořená je na nošení v rukou.

Rozměry plesové kabelky 30x4x20 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka ze syntetické rafie dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...