1 509 2 099
Ušetříte až -28%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB322503M

Potřebujete elegantní kabelku, která se výborně hodí k vašim šatům? Nebo jen potřebujete někam odběhnout, vzít si do kabelky klíče, mobil, rtěnku, ale chcete působit elegantně? Tato moderní a ručně dělaná dámská elegantní kabelka bude pro vás tou správnou volbou. Této hnědé kabelce totiž déšť neuškodí. Díky pevnému zipu budou vaše věci v bezpečí. Stylová elegantní kabelka z nepromokavého materiálu absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas.

Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Kabelka má dvě hnědé držadla vhodné pro uchopení do ruky. Rozměry elegantní kabelky 33x13x26 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou.

Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka z nepromokavého materiálu dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...