759 999
Ušetříte až -24%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB112613AZ

Hledáte kabelku, která se výborně hodí k vašim šatům? Nebo si potřebujete jen někam odběhnout, přehodit kabelku přes rameno s klíči, rtěnkou, peněženkou a mobilem, ale očekáváte, že kabelka bude zároveň i stylová? Tato moderní a ručně dělaná dámská kabelka přes rameno bude pro vás tou správnou volbou. Velká kabelka je ve vrchní části béžová, její střed tvoří zajímavý potisk a zbytek kabelky je modrý.

Stylová kabelka přes rameno ze syntetické rafie absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Délka béžových ramínek je vhodná na prověšení přes rameno nebo na uchopení do rukou.

Rozměry kabelky přes rameno 30x22x32 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka ze syntetické rafie dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Category Slaměné tašky
Gender:Female
Původ:Spain
Rozměry produktu:30*22*32 cm
Material:Sinthetic Raphia

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...