529
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB147319-2

Tato menší kabelka, která je vybavena poutkem, aby se dala nosit na zápěstí se nazývá wristlet. Rafiová wristlet kabelka k nám přichází z horkého Španělska z produkce značky Kbas. Náramková - wristlet kabelka z rafie je vyhotovena v pěkné krémové barvě, která je velmi neutrální a barevně s ní doladíte jakékoliv oblečení. Rafiovou kabelku Kbas zdobí hnědé kožené proužky, které dekoruje vybíjení ve stříbrné barvě. Wristlet kabelka z rafiové slámy má moderní image a je vhodná na diskotéky nebo neformální večírky. Poutko, které se navléká na zápěstí, je také dekorované vybíjením a je umístěno na zipu kabelky.

Náramková kabelka je vyrobena z velmi mladých palmových listů rodu Raphia známých jako rafiová sláma. Kabelku v krémovém designu dekoruje vybíjení. Rafiová kabelka je dostatečně prostorná, díky rozměrům - 30x3x19 cm v ní ukryje všechny věci důležité na diskotéku či večírek. Díky neutrální barvě si ji můžete obléci k šatům i džínům.

Společnost Kbas zhotovuje své produkty od roku 1969, takže tradice jejich výroby trvá již 45 let. Díky špičkové evropské kvalitě a precizní ruční práci, má tato wristlet kabelka z rafiové slámy dlouhou životnost, odolá běžným povětrnostním podmínkám, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...