1 259 2 099
Ušetříte až -40%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB340608M

Očekáváte od vaší kabelky, že bude praktická a zároveň i elegantní? V tom případě bude tato moderní a ručně dělaná dámská kabelka pro vás tou správnou volbou. Elegantní kabelka hnědé barvy je po bocích ozvláštněna tmavší barvou. Jelikož je nepromokavá, je velmi praktická.

Stylová elegantní kabelka z nepromokavého materiálu absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Kabelka ze syntetické kůže má dvě krátké ramínka na uchopení do rukou, ale má i dlouhé ramínko, které je odepínatelné.

Rozměry kabelky přes rameno 36*15*26 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka z nepromokavého materiálu dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...