1 129 1 889
Ušetříte až -40%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB222602AZ

Potřebujete elegantní kabelku? Zároveň chcete, aby byla prostorná a praktická? Tato moderní a ručně dělaná dámská elegantní kabelka bude pro vás tou správnou volbou. Této švestkové kabelce z nylonu určitě neodoláte. Stylová elegantní kabelka absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost.

Kabelka má dvě hnědé ručky vhodné pro uchopení do ruky. Vpředu je ozdobní kapsa na zip, která slouží i jako úschovna pro doklady. Rozměry elegantní kabelky 34*14*28 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...