1 399 2 289
Ušetříte až -38%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB340602AZ

Očekáváte od vaší kabelky, že bude praktická a zároveň i elegantní? V tom případě bude tato moderní a ručně dělaná dámská kabelka pro vás tou správnou volbou. Do elegantní kabelky modré barvy ze syntetické kůže a nylonu se vejdou všechny důležité věci. Je kvalitně prošívaná a zdobí ji jemné, kamínkové aplikace. Jelikož je nepromokavá, je velmi praktická.

Stylová kabelka z nepromokavého materiálu absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Kabelka má dvě ramínka modré barvy, které lze uchopit do rukou nebo převěsit přes rameno.

Rozměry kabelky 45*20*30 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka z nepromokavého materiálu dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...