939 1 509
Ušetříte až -37%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB322506AZ

Hledáte kabelku, která vypadá perfektně a zároveň bude praktická - do každého počasí? Tato moderní a ručně dělaná dámská kabelka přes rameno bude pro vás tou správnou volbou. Déšť totiž této modré kabelce vůbec nevadí. Funkční zip bude vaše věci držet v bezpečí.

Stylová kabelka přes rameno z nepromokavého materiálu absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Délka modrého ramínka je vhodná na prověšení přes rameno.

Rozměry kabelky přes rameno 28x8x10 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka z nepromokavého materiálu dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Category Kabelky přes rameno
Gender:Female
Původ:Spain
Rozměry produktu:28*8*10 cm
Material:PU

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...