909 2 189
Ušetříte až -58%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB328620BE

Do práce potřebujete větší kabelku, zároveň však chcete, aby splňovala všechny moderní standardy. Tato ručně dělaná kabelka vypadá tak, že jakmile vejdete do místnosti, vzbudíte v ostatních respekt. Elegantní kabelku béžové barvy si nebudete vědět vynachválit. Jelikož je nepromokavá, je velmi praktická. Stylová kabelka z nepromokavého materiálu absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas.

Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Velká kabelka uchová všechny vaše dokumenty. Vpředu má kapsu na mobil, které plní funkci pěkné dekorace. Má krátké rukojeti na uchopení a také dlouhé, odepínatelné ramínko.

Rozměry elegantní kabelky 43*17*25 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka ze syntetické kůže dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Kategorie Elegantní kabelky
Pohlaví:Female
Původ:Spain
Rozměry:43*17*25 cm
Material:PU

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...