449 589
Ušetříte až -23%
Litujeme, produkt momentálně není skladem

Chystáte se na pláž, oblékat se do šortek je zdlouhavé, ale jen v plavkách se vám nechce chodit? Slyšeli jste už o stylovém módním doplňku pareo? Tento plážový šátek je perfektní vynález. Dá se uvázat na desítky způsobů, takže budete pokaždé vypadat jinak, což podtrhuje její využitelnost a praktičnost. Ručně dělané dámské pareo je modré barvy a na konci má aplikace v podobě třásní, které jsou nyní velmi in.

Vyjděte z vody a zahalte se do tohoto úžasného parea, které vypadá velmi trendy. Stylový plážový šátek pareo z bavlny absolutně splňuje filozofii výrobce Kbas. Všechny produkty poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Díky bavlně je dámské pareo příjemné na dotek, prodyšné a má vysokou sací schopnost.

Rozměry plážové šátky pareo 100x170 cm jsou zárukou toho, že se do něj zabalíte celá. Díky špičkové evropské kvalitě má toto hand made pareo z bavlny dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek a produktů na pláž dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...