979 1 299
Ušetříte až -24%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB156608TA

Chystáte se k vodě či v létě do města a potřebujete tašku, do které se vám vejde spousta věcí, bude měkká, poddajná a zároveň i stylová? Tato moderní a ručně dělaná dámská plátěná taška bude pro vás tou správnou volbou. Její velikost a tvar jsou naprosto dokonalé! 

Oranžovou plátěnou tašku s aztéckým vzorem vám bude každý závidět. Stylová taška z plátna absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Délka černých ramínek je vhodná na prověšení přes rameno.

Rozměry plátěné tašky 42x12x32 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka z plátna dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Kategorie Plátěné tašky
Pohlaví:Female
Původ:Spain
Rozměry:42*12*32 cm
Material:Canvas

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...