1 109 1 849
Ušetříte až -40%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB320505

Chystáte se k vodě či v létě do města a potřebujete tašku, do které se vám vejde spousta věcí, bude měkká, poddajná a zároveň i stylová? Tato moderní a ručně dělaná dámská plátěná taška bude pro vás tou správnou volbou. Její velikost a vzor jsou naprosto dokonalé! Krémovou plátěnou tašku s nášivkou hvězdy vám bude každý závidět. Stylová taška z plátna absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Hnědé ramínka jsou velmi kvalitní, protože jsou kožené.

Rozměry plátěné tašky 42*4*40 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka z plátna dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska. Jde o rodinnou firmu, která vyrábí plátěné tašky už téměř celé půlstoletí. Kromě přírodního plátna používají ve výrobě i jiné materiály, například slámu či bavlnu. Kbas čerpá z tradičních vzorů a motivů, které aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Dlouholetá tradice v precizní ruční výrobě tašek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice. Při koupi jakéhokoliv produktu Kbas si můžete být jisti, že si pořídíte prvotřídní kousek.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Kategorie Plátěné tašky
Pohlaví:Female
Původ:Spain
Rozměry:42*4*40 cm
Material:Canvas

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...