299 379
Ušetříte až -21%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB156604AZ

Rtěnky, malé zrcátko, oční stíny, náušnice, prsteny - prohrabávate se v nich a uvažujete, kam to všechno dáte? Tato moderní, něžná a ručně dělaná dámská kosmetická taštička bude pro vás tou správnou volbou. Kosmetická taštička na drobnosti má na sobě modrý květinový vzor a díky uzavírání na zip budou vaše cennosti uvnitř chráněné.

Díky pokrytí z nepromokavého materiálu je vhodná do každého počasí. Stylová taštička na drobnosti z plátna a nepromokavého materiálu absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost.

Rozměry taštičky z nylonu 25x5x16 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na všechny drobnosti, které si potřebujete uložit na jedno místo. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kosmetická taštička z plátna a nepromokavého materiálu dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Kategorie Kosmetické tašky
Pohlaví:Female
Původ:Spain
Rozměry:25*5*16 cm
Material:PVC

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...