569 939
Ušetříte až -39%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB338608

Chystáte se na ples a potřebujete kabelku, která se výborně hodí k vašim šatům? Nebo si potřebujete jen někam odběhnout, chytit do ruky kabelku s klíči, rtěnkou, peněženkou a mobilem, ale očekáváte, že kabelka bude zároveň i elegantní? Tato moderní a ručně dělaná dámská kabelka bude pro vás tou správnou volbou.

Elegantní barevná kabelka s květovaným vzorem se hodí na situace, při kterých chcete vypadat jako dáma. Jelikož je nepromokavá, je velmi praktická. Stylová elegantní kabelka z nepromokavého materiálu absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost.

Psaníčko s veselým vzorem oživí váš všední den. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka z nepromokavého materiálu dlouhou životnost a bude vám dělat radost mnoho let. Rozměry kabelky jsou 25*28*17 cm.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...