Módní ikony současnosti: Emma Watson

  Categories: Inspirace, Móda a trendy,
07. zář'20

Ovlivnila styl mnoha dívek a mladých žen, a přestože její skutečné jméno není Hermiona, nálepky nejlepší přítelkyně Harryho Pottera se zřejmě nikdy nezbaví. Třicetiletá Emma Watson bojuje za práva žen a svůj jasný postoj dává najevo i prostřednictvím módy. Okouzlí její vytříbený styl i vás?

V průběhu let se její styl vyšperkoval a v posledních letech si módní znalci jistě všimli, že Emmin styl se ustálil. Rodačka z Paříže ví, v čem vypadá opravdu dobře, co jí v případě potřeby dodá na vážnosti či sebevědomí. Fanoušky tato mladá feministka nikdy nezapomene potěšit zajímavým detailem, který z na první pohled obyčejného outfitu vykouzlí jedinečný look. Přesvědčte se sami.

Britská elegance s francouzským šarmem

Emma má nejen britské, ale i francouzské kořeny, což se projevilo na její výchově, ale rovněž se to odrazilo v jejím stylu. Pokud to situace vyžaduje (Emma se účastní mnoha konferencí a debat o právech a rovnoprávnosti žen, ale poskytuje rovněž rozhovory týkající se jejích hereckých úloh), nebojí se ukázat světu svou elegantní, možná trochu konzervativnější stránku.

Celkem často ji na veřejnosti můžeme vidět v různých kalhotových kostýmech nebo v kombinaci elegantních kalhot a halenky. Jak jsme však zmínili, Emma si potrpí na detaily, které i z toho nejobyčejnějšího kostýmu udělají módní dílo. Široké rukávy s otvory na loktech a ramenou, množství ramínek a neobvyklé střihy jí padnou jako ulité a Emma to velmi dobře ví.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson (@emmawatson),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ???? ?????? (@emawatson.fan),

Tričko s názorem

Kdo by to byl řekl, že ze šprtky Hermiony jednou bude rebelka Emma? To, jak moc herečce záleží na nastolení spravedlnosti ve světě, je viditelné i z jejích triček, které nosí během běžných dnů. Emma zřejmě miluje jednoduchost, protože její "smrtelné" outfity jsou většinou černobílé, ale nikdy ne nudné. Nedostatek barev kompenzuje právě zajímavým tričkem s nápisem, kterým dává najevo svůj postoj, a kolemjdoucí okamžitě vědí, že s Emmou si není radno zahrávat.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson (@emmawatson),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson (@emmawatson),

Žena jako každá jiná

I herečky potřebují nakupovat, procházet se nerušeně po městě nebo zajít s přáteli do restaurace. Ani Emma není výjimkou, díky čemuž se mohou její věrní fanoušci inspirovat jejím každodenním stylem. Ten je uvolněný, pohodlný a opět basic, tedy poskládaný z jednoduchých kousků. Pokud chcete docílit podobný look jako Emma, postačí vám pohodlné džíny, oversized košile, tenisky či mokasíny a větší kabelka typu shopper bag.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson (@emmawatsun),

Hvězda premiér

Jak to již ve filmovém světě bývá, povolání herečky se neobejde bez tiskovek, premiér, červeného koberce a slavnostních rób. I tyto situace Emma zvládá na jedničku a při představování nových filmů předvádí jedinečné outfity. Rok 2020 je sice kvůli pandemii koronaviru na podobné akce chudý, ale v minulých letech byla tato mladá britská herečka jednoznačně hvězdou premiér. Zdá se, že na to, aby vypadala vždy dokonale upravená, vůbec nepotřebuje hůlku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson best styles (@emma_watson_styles_),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson fan page? (@emmawatsonisbeautiful),

Emma Watson je mladá, inspirativní a není pochyb o tom, že v následujících letech ještě ovlivní množství žen. A to nejen v módě, ale i v názorech.