1 259 2 079
Ušetříte až -39%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB328618TP

Trendový batoh se dnes nosí! Tato moderní a ručně dělaná dámská kabelka batohového střihu z nepromokavého materiálu bude pro vás tou správnou volbou. Okrový batoh je kvalitně prošívaný a kromě toho, že budete mít volné ruce, což je nesmírně praktické, batoh na zádech je prostě cool.

Stylový batoh absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Batoh není jen praktický, ale šetří i vaši páteř a díky němu bude váha rovnoměrně rozložena po celém těle. Můžete si vybrat, zda tento kousek budete nosit jako kabelku nebo jako batoh, protože má odepínací ramínko.

Rozměry praktické kabelky batohového střihu 27*10*29 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tento hand made batoh dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...