909 1 679
Ušetříte až -45%
U vás doma v průběhu 1-2 dnů.
Hodnocení
Kód produktu: KB320501-2

Hledáte kabelku, která vypadá perfektně a zároveň bude praktická? Tato moderní a ručně dělaná dámská kabelka přes rameno bude pro vás tou správnou volbou. 

Stylová kabelka přes rameno z plátna absolutně splňuje filozofii výrobce kabelek Kbas. Všechny poctivě vyrábějí ručně v malé španělské manufaktuře s důrazem na přesnost a dokonalost. Délka koženého ramínka je vhodná na prověšení přes rameno nebo přes kříž těla.

Rozměry kabelky přes rameno 34x10x38 cm jsou zárukou dostatečného prostoru na vše, co každá žena bezpodmínečně potřebuje nosit s sebou. Díky špičkové evropské kvalitě má tato hand made kabelka z plátna dlouhou životnost, udrží si stabilní tvar a bude vám dělat radost mnoho let.

Značka Kbas pochází z horkého Španělska a na výrobu dámských kabelek se specializuje již od roku 1969. Značka čerpá z tradičních vzorů a motivů, které ale aplikuje do takové podoby, aby splňovaly všechny současné módní trendy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné z přírodních vláken. Právě dlouholetá tradice ve výrobě kabelek dělá ze značky Kbas záruku kvalitní investice do vaší kabelky.

loader  Načítám hodnocení...
Výrobce KBAS
Kategorie Kabelky přes rameno
Pohlaví:Female
Původ:Spain
Rozměry:34x10x38 cm
Material:Canvas

Zákazníci se zajímali také o tyto produkty

loader  Načítám podobné produkty...