Legendární Coachella opět inspiruje

  Kategorie: Inspirace, Móda a trendy,
27. Apr'18

Snad nejpopulárnější americký festival odstartoval letošní sezónu, která nepatří pouze hudbě, ale i módě. Výběr outfitů na Coachellu nikdo nenechává náhodě, protože konkurence je velká a zazářit chce každý. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší outfity, kterými se můžete inspirovat i vy.

Festival hudby a umění Coachella vítá davy fanoušků již od roku 1999, ale od té doby jistě prošel mnoha změnami. Pro všechny zúčastněné je největší atrakcí pódium s vystupujícími interprety, ale i fotka s pozadím obrovského kolotoče. A samozřejmě v nezapomenutelném outfitu.

Andílky z Victoria Secret vsadili na ústřední produkt jejich práce - spodní prádlo. Ta hrála v jejich outfitech hlavní roli a poutala pozornost ostatních. Holandská modelka Rome Strijd během prvního dne předvedla černé krajkové body, které doplnila metalickými červenými kalhotami a bílými botami na styl Kanady. Chybět nesměla bílá ledvinka, která je během festivalů nejen praktická, ale skvěle rozbíjí drsný look outfitu.

Jasmine Tookes se vybrala trochu jinou cestou než její kolegyně, byť u ní byla základem krajková podprsenka. Tu však zkombinovala s maxi sukní v bohémském stylu a nezapomněla ani na velký klobouk. Nechyběla ani džínová bunda, která celý look perfektně doplnila. Na Coachellu přišla i s klukem, který vsadil na jednoduchost - džíny, bílé tričko a kovbojskou vestu.

Švédská blogerka Kenza si užívala horké dny festivalu spolu s manželem Aleksem. Do rozpáleného počasí se oba sladili v bílých outfitech. I Kenza, podobně jako modelky Victoria Secret, zvolila podprsenku, ačkoli sportovní. Jednoduchý džínový outfit v bílé barvě doplnila dokonalým účesem a velmi jednoduše se oblékl i Aleks. A tak se zdá, že ledvinky byly festivalovým hitem.

Instagramová influencerka Giulia Gaudino z Itálie ohromila přítomných romantickými maxi šaty. Během třetího dne outfit doplnila květinami ve vlasech a chybět nesměli ani zlaté a stříbrné dočasné tetování, které zdobily obličeje mnoha celebrit, ale i obyčejných smrtelníků. Tento outfit nepatří mezi typické festivalové outfity, a právě proto nepochybně zaujal.

Blogerka z Curychu Zoe Pastelle předvedla klasický festivalový outfit, který přesto zaujal. Jednoduché džínové kraťasy oživila růžovou podprsenkou a kimonem s květinovým vzorem. Tak jako mnoho jiných návštěvníků festivalu i Zoe dala přednost ledvince před batohem či kabelkou. No a nakonec - doplňky, bez kterých se Coachella neobejde.

Letošní Coachella se očividně nesla ve znamení ledvinek, spodního prádla, džínoviny a došasných tetování. I přesto, tak jako každý rok, přinesla mnoho inspirujících outfitů, z nichž si může každá z nás něco vzít. Ve kterém outfitu byste na festival vyrazili vy?