Nejkrásnější svatební trendy přímo z Barcelony

  Kategorie: Inspirace, Móda a trendy,
14. May'18

Všechny nejtrendovější týdny módy už mají módní znalci za sebou a před pár dny uzavřel své brány i ten nejkrásnější týden módy - Barcelona Bridal Fashion Week 2018. Během následujících sezón uvidíme před oltářem stát nevěsty ve velkolepých a dechberovcích róbách. I ta, která po svatbě až tak netouží, si to pravděpodobně rozmyslí.

Více než 150 světových značek během jednoho týdne představilo již tradičně v Barceloně nejnovější svatební skvosty ze svých dílen, nad kterými zaplesá srdce nejedné ženy. Klasické princeznovské šaty, čisté linie, 30. léta ve stylu Gatsbyho... během barcelonského týdne módy, který se nesl tak jako každý rok ve znamení svatby si najde vysněné svatební šaty každý. Zde jsou ty nej.

Čistota a jednoduchost

Jednoduché svatební šaty byly součástí zřejmě každé nové kolekce. Jednoduchý střih se širokou sukní, čisté linie a minimum ozdob a doplňků si zamilují všechny minimalistky. Osudové ano v takových šatech řekla i Angelina Jolie, Audrey Hepburn či modelka Miranda Kerr. Barcelona Bridal Fashion Week nezklamal ani tento rok a návrháři ukázali, že jednoduché linie budou ve hře i nadcházející sezónu.

Svadba jednoduche saty

Na vlně tradice

Svatební šaty à la Popelka učarují zejména nesmrtelným romanticky, které si před oltářem slíbí lásku se svým princem. Tradiční svatební šaty jsou přesné takové, o kterých sní už malé holčičky. Široká sukně, korzet a k tomu dlouhatánský závoj. Princeznovské róbou ohromila Kim Kardashian, Kate Boshwort nebo-li bývalá dětská hvězda Ashley Tisdale.

Svadba princezna

Něžná krajka

Tajemství krajky znají nejen módní domy, ale i mnohé filmové či pěvecké hvězdy. Před klasickou princeznovské róbou krajku upřednostnila i samotná Vévodkyně Kate, zda její sestra Pippa. Něžné krajce podlehla i herečka Nikki Reed, miliardových dědička Nicky Hilton a dokonce slovenská zpěvačka Mária Čírová. V případě krajkových svatebních šatů platí jedno pravidlo - čím více krajka zahaluje, tím lépe.

Svadba cipka

À la Daisy Buchanan

Svatební šaty ve stylu Velkého Gatsbyho se dají popsat pouze jedním slovem - vintage. Při pohledu na ně přesně víte, jakým filmem a jakým obdobím byly inspirovány. Nejlepší na nich je to, že tomuto stylu můžete přizpůsobit celou svatbu od výzdoby až po výběr hudby. Úkoly Daisy Buchanan se na své svatbě perfektně zhostila modelka Kate Moss a během Barcelona Bridal Fashion Week to nejlepší z vintage šatů předvedl ateliér Demetrios.

Svadba gatsby

Trochu jiná nevěsta

Ne každá nevěsta kráčí k oltáři v dlouhých sněhobílých šatech. Své o tom vědí zejména ty nevěsty, které se ani během svatebního dne nechtějí vzdát svého originálního stylu. Na výběr máte z množství jiných možností - kalhotový kostým, sukně a top, krátké šaty, barevné šaty ... fantazii se mezi nekladou ani při výběru svatebních šatů. Extravaganci během svatby ukázala i herečka Kaley Cuoco, sestra Beyoncé Solange Knowles či Keira Knightley, která své svatební šaty nosila i po svatbě.

Svadba netradicne saty

Barcelona Bridal Fashion Week 2018 se opět nesl ve znamení krásných modelek oděných v ještě krásnějších svatebních šatech. Inspirace by tedy i bylo, ale jak si z takového obrovského množství krásných šatů vybrat?

foto Pinterest